Proměňujete bydlení snů v realitu a schází vám peníze?

Do mailu mi přistála zpráva od kolegy: „Paní Valouchová mi nabídla ne příliš dobré nabídky. V podstatě na přímo jsem se v bankách sám dostal na lepší podmínky. Trochu mne to zklamalo, doufal jsem, že právě hypotéční poradce se dostane na zajímavější nabídky.
Každopádně děkuji za tip, paní byla vstřícná.“

Rozhodli jste se postavit vysněné bydlení?

Hodiny listujete v katalozích. Brouzdáte na internetu. Radíte se s odborníky. Jak by to vaše hnízdečko mělo vypadat. A konečně, vše je v jasných barvách. Jak ho zaplatíte? Jednoduše, vezmete si přece hypotéku! A to není pár korun. Je cenově dostupná, ale dlouhodobá.

Při koupi auta se také osobně bavíte se specialistou. Vytvoří vám nabídku speciálně na míru pro vás. Také chcete vědět jakou bude mít spotřebu a kolik bude stát jeho údržba. U hypotéky je to srovnatelné.

Mrzí mě, že na tak zásadní životní rozhodnutí, tj. „zadlužit se“ lidé neinvestují dostatek času.

To je jednoduché. Obešlou pár hypotečních poradců a bank a vyberou si tu nejlevnější nabídku. Žádné schůzky. Čísla mluví za vše. Rychlé a jasné jako facka.

Nezapomeňte! Banka je také obchodník. Potřebuje prodávat a mít zisky. Řekne A, na B přijde klient až v průběhu čerpání a času hypotéky.

Vše se musí promyslet!

A od toho je právě ten odborník. Hypoteční poradce. Jak pán výše zmiňuje.

Na osobním jednání je třeba projednat na co, tedy účel hypotéky. Koupě, výstavba, rekonstrukce…. Zjistit vaše potřeby. Nastavení splácení nyní a do budoucna. Všechny poplatky a podmínky čerpání peněz. Tam je většina zaručeně nejlevnějších úroků hypoték, nejdražších.

Kdo se o vás při čerpání postará? Jsem přesvědčena že V bance „na přepážce“ už na na vás ten správný čas mít nebudou a vy si nebudete vědět rady. Potřebujete, aby šlo vše jak po drátkách, dům se stavěl, peníze plynuly a vy měli radost, jak to všechno klape. Žádné nečekané poplatky. Žádné zdržování a zbytečné nervy. Úžasný pocit ze svého nového bydlení.

Poradce a „servisák“ v jednom. To je řešení již od vaší myšlenky nového bydlení po nastěhování.

Tedy ne každá „lepší nabídka“ je pro vás opravdu výhodnější. Věnujte více času svým penězům a využijte vstřícnosti odborníků.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *